Wynajem sprzętu – maszyny do wbijania pali

Oferujemy usługi w zakresie wynajmu specjalistycznego sprzętu budowlanego dla potrzeb wykonywania prac geotechnicznych. Dysponujemy profesjonalnymi urządzeniami niezbędnymi do pracy m.in. z palami fundamentowymi. Gwarantujemy, że wszystkie maszyny, które Państwu udostępniamy, są w pełni sprawne i funkcjonalne. Skrupulatnie dbamy o regularne przeglądy techniczne maszyn, które zapewniają ich bezpieczną i prawidłową pracę. Nasza oferta zawiera pełen zakres niezbędnego w trakcie prac geotechnicznych sprzętu.

Dysponujemy urządzeniami takimi jak:

  • głowice wibracyjne (wibromłoty),
  • wiertnice,
  • koparki do pracy z głowicą wibracyjną,
  • dźwigi,
  • palownice.

Korzyści z wynajmu maszyn do wbijania pali

Zakup urządzeń geotechnicznych to poważna inwestycja, na którą powinny zdecydować się firmy na co dzień świadczące usługi geoinżynieryjne, hydrotechniczne i tym podobne. Jest to jednak duży wydatek, który warto dobrze przemyśleć. Słusznym rozwiązaniem jest w tym przypadku wynajęcie i przetestowanie maszyn, aby przekonać się o ich funkcjonalności i wydajności działania. Nasza oferta wynajmu palownicy i innego rodzaju specjalistycznych urządzeń skierowana jest również do właścicieli firm budowlanych, którzy wykonują tego rodzaju zlecenia sporadycznie.

W celu wynajęcia sprzętu zachęcamy do kontaktu mailowego lub telefonicznego. Gwarantujemy pełną sprawność techniczną dzierżawionych maszyn oraz atrakcyjne ceny wynajmu. Zapraszamy!

Wynajem sprzętu