Firma SEGAR Sp. z o.o.

SEGAR Sp. z o.o. jest polską firmą działającą w branży budowlanej już od ponad 15 lat. Zajmujemy się wykonywaniem specjalistycznych robót fundamentowych i geotechnicznych. Nasze usługi świadczymy na terenie całej Polski, a także poza granicami kraju.

Posiadamy bogate doświadczenie oraz wysoko przeszkoloną kadrę pracowniczą pracującą ze specjalistycznym sprzętem, dzięki czemu nie boimy się podejmować trudnych i skomplikowanych wyzwań.

Zakres wykonywanych prac obejmuje: sporządzenie projektu, wykonanie robót budowlanych oraz dzierżawę specjalistycznego sprzętu.

O firmie

W naszej firmie stawiamy na ciągły rozwój i poszerzanie kompetencji, wiedzy oraz umiejętności. Korzystamy z najnowocześniejszych technologii z zakresu geotechniki i hydrotechniki, które umożliwiają nam osiąganie solidnych, trwałych efektów. Realizując zlecenia, kierujemy się przede wszystkim wysoką jakością wykonania. Nie akceptujemy półśrodków, dlatego każde zadanie, niezależnie od rozmiarów i typu inwestycji, wykonujemy z jednakowym zapałem i profesjonalizmem. Zlecenia wykonujemy także łącznie z dostarczeniem niezbędnych materiałów. W naszej ofercie usług geotechnicznych i hydrotechnicznych znajdą Państwo nie tylko fachowe wykonawstwo, ale także specjalistyczne doradztwo, projektowanie czy dzierżawę profesjonalnego sprzętu.

Nasze kwalifikacje

Nasz zespół tworzą wyłącznie specjaliści z dziedziny geotechniki i hydrotechniki, wyróżniający się zarówno umiejętnościami praktycznymi, jak i wykształceniem kierunkowym. Mamy wieloletnie doświadczenie w branży budowlanej, co przekłada się na wysoką jakość naszych usług i uznanie, jakim cieszymy się na rynku. Jesteśmy również członkiem Polskiego Zrzeszenia Wykonawców Fundamentów Specjalnych, co daje nam możliwość nieustannego pozyskiwania wiedzy o najnowocześniejszych technologiach wchodzących, podwyższania standardów bezpieczeństwa i jakości, a także poszerzania kontaktów w branży.

Ze względu na wysoką jakość świadczonych usług możemy poszczycić się cenionymi wyróżnieniami. Wśród nich znajdują się między innymi certyfikat Rzetelna Firma czy tytuł Geparda Biznesu 2016 oraz 2018.

zespół pracowników

Zachęcamy Państwa do współpracy

Prosimy o zapoznanie się z naszą ofertą oraz zrealizowanymi projektami.