Oferta pracy – Inżynier budowy

OPIS STANOWISKA:
• kierowanie i nadzór nad realizacją robót geotechnicznych zgodnie z umową i zatwierdzonym harmonogramem
• analiza dokumentacji technicznej przed rozpoczęciem robót
• koordynowanie prac podwykonawców i podległych pracowników
• przestrzeganie zasad bhp na budowie
• bieżące raportowanie przebiegu prac na budowie
• sporządzanie dokumentacji powykonawczej
• wsparcie kierownika działu realizacji
• współpraca z innymi działami firmy podczas przygotowania budowy pod względem sprzętowym i organizacyjnym

WYMAGANIA:
• wykształcenie wyższe techniczne, preferowana specjalizacja geotechniczna
• umiejętność czytania dokumentacji technicznej
• dobra znajomość programu AutoCad oraz pakietu MS Office
• dyspozycyjność, gotowość do pracy w delegacji (praca na terenie całej Polski)
• czynne prawo jazdy kat. B
• umiejętność podejmowania decyzji w sytuacjach stresowych i pod presją czasu
• komunikatywność, umiejętność pracy w zespole
• skrupulatność, sumienność i dobra organizacja pracy

MILE WIDZIANE:
• wiedza z zakresu geotechniki
• doświadczenie na podobnym stanowisku
• uprawnienia wykonawcze do kierowania robotami budowlanymi
• znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym

OFERUJEMY:
• stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
• samochód służbowy oraz inne niezbędne narzędzia pracy
• zakres obowiązków dający możliwość rozwoju zawodowego
• wynagrodzenie adekwatne do kwalifikacji i doświadczenia
• możliwość przystąpienia do ubezpieczenia grupowego

MIEJSCE PRACY:
• place budowy na terenie całej Polski
• baza firmy w m. Słubica A (powiat grodziski, ok 40 km od centrum Warszawy w kierunku Katowic)