Oferta pracy – Inżynier w dz. Ofertowania

OPIS STANOWISKA:
• analiza wpływających zapytań ofertowych
• analiza dokumentacji projektowej
• przygotowywanie wstępnych koncepcji technologicznych
• kalkulacje kosztów
• przygotowywanie ofert techniczno-cenowych
• wsparcie w projektowaniu
• wsparcie przygotowania produkcji

WYMAGANIA:
• ukończone studia inżynierskie na kierunku budownictwo (ew. ostatni rok studiów)
• dobra znajomość Excel i CAD
• znajomość języka angielskiego pozwalająca na swobodną komunikację
• prawo jazdy kategorii B

MILE WIDZIANE:
• doświadczenie na podobnym stanowisku
• wiedza w zakresie fundamentów specjalnych, zabezpieczeń wykopów
• specjalizacja geotechniczna na studiach
• znajomość innych języków obcych
• znajomość oprogramowania geotechnicznego

OFERUJEMY:
• stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
• zwrot kosztów dojazdu do pracy
• niezbędne narzędzia pracy – komputer, telefon
• wynagrodzenie adekwatne do kwalifikacji i doświadczenia
• możliwość przystąpienia do ubezpieczenia grupowego

MIEJSCE PRACY:
• baza firmy w m. Słubica A (powiat grodziski, ok 40 km od centrum Warszawy w kierunku Katowic)

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV na adres praca@segar.pl w tytule wpisując nazwę stanowiska, na które wysyłana jest aplikacja.